logo
M

Rezidenční nemovitosti

Uvažujete o prodeji vašeho bytu či domu nebo naopak nahlížíte na nemovitosti jako na investiční příležitost?            V obou případech vám rád pomohu s výběrem, navrhnu komplexní řešení a provedu vás celým procesem. Můžete se na mě také obrátit, pokud potřebujete pomoci s pronájmem nemovitosti či řešíte exekuci.  

Prodej nemovitosti

Prodej nemovitosti

Uvažujete o prodeji vašeho současného bydlení? Potřebujete se přestěhovat do větší nemovitosti a nevíte, jak zkoordinovat celý proces nákupu a prodeje? Nebo vás již nenaplňuje vaši nemovitost pronajímat? Rád vám nabídnu komplexní služby, které začínají pouhou konzultací. Zdánlivě nepodstatný krok může být jeden z nejdůležitějších. Štestí totiž přeje připraveným!

Nákup nemovitosti

Už vás nebaví platit za pronájem někomu jinému? Kontaktujte mě! Prodiskutujeme vaše představy, upřesníte mi svá přání a hledání může začít. Je vhodné, když  s vámi prohlídky vašeho potenciálního bydlení absolvuje někdo, kdo vám poradí a vše vyjedná za vás. Za tuto službu neplatíte žádné peníze navíc. Veškerý servis je zahrnutý ve finální odměně realitní kanceláře, která vámi vybranou nemovitost inzeruje. 

Nákup nemovitosti
Pronájem nemovitosti

Pronájem nemovitosti

Odchází vám po letech spolehlivý nájemník? Nezoufejte, určitě vám naleznu ještě lepšího, spolehlivějšího a na delší dobu. Budu se tešit na osobní setkání. 

Exekuce/výkup nemovitosti

Neřešili jste problém a ocitli jste se v ještě větším? Nezoufejte. Každá situace má své řešení. Pokud si budete chtít ponechat vaši nemovitost ve vlastnictví, zařídím  vyplacení vašich závazků a na míru vám navrhnu postup dle možností vašeho splácení. Jsem také schopen vaši nemovitost koupit přímo od vás a dluhy vyřešit. Ušetřím vám tak spoustu stresu a starostí. Přijďte se za mnou poradit. Společně najdeme tu správnou cestu. 

Nákup nemovitosti

Oslovilo vás, co dělám, kdo jsem, jak ke své práci a zároveň koníčku přistupuji? Neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi setkám. Výběr partnera ve světě nemovitostí je pouze na vás.