logo
M

Jak postupuji

 

1. Uvažujete o změně vlastního bydlení?

Každý z nás má určité představy o svém bydlení, potřebuje řešit stávající situaci, prodat svoji nemovitost ať už z důvodu rozšíření rodiny, či naopak rozvodu, vyřešit dědické řízení nebo prodat jednu ze svých stávajících nemovitostí. Kontaktujte mě, rád vám budu v těchto situacích nápomocen. 

2. První setkání

Každá situace má své řešení, a proto je důležité, abychom probrali všechny možnosti a vy se rozhodli pro to správné. Po osobní konzultaci vám předložím návrhy řešení a vy si vyberete ten nejvíce vyhovující. 

3. Prezentace vaší nemovitosti

Vaši nemovitost patřičně nafotím ( včetně záběrů z dronu) a připravím vkusnou a výstižnou prezentaci. Důležitým prvkem je půdorys samotné nemovitosti, který kvalitně zpracuji. Následně zkompletuji veškerou dokumentaci a prodej vaší nemovitosti může začít. Kvalitní prezentace nemovitosti je základní stavební kámen pro její úspěšný prodej.

4. Prohlídky a dojednání prodejní ceny

Veškeré prohlídky jsou realizovány za účasti mé osoby. Z každé prohlídky dostáváte zpětnou vazbu, abychom měli možnost prodej lépe realizovat a poznali případné slabiny nemovitosti. Jakmile naleznu toho pravého zájemce, dojednám tu nejlepší tržní cenu a můžeme začít s přípravou kupních smluv. Zkušený realitní makléř vždy bude hájit primárně vaše zájmy – a to je můj cíl.

5. Konzultace

Ve chvíli, kdy se nám nedaří nemovitost z jakéhokoliv důvodu prodat, je nutné probrat všechny alternativy, případně zkonzultovat prodejní cenu. Někdy může být její výše příliš ambiciózní. 

6. Právní servis a postup prodeje

Připravím kupní smlouvy ve spolupráci s advokátní kanceláří, zajistím advokátní úschovu a nastavím pravidla transakce. V případě financování bankou zabezpečím všechny potřebné kroky k úspěšnému financování vaší nemovitosti. Po převedení nemovitosti na katastrálním úřadě obdržíte peníze na svůj účet do 5 pracovních dní. Celý proces ohlídám za vás – vy svůj čas zatím můžete věnovat rodině nebo využít volný čas jinak.

7. Dokončení případu

Přepsáním vlastnického práva na katastru tento proces zdaleka nekončí. Je potřeba zajistit samotné předání nemovitosti, přepis energií, vody a skloubit individuální přání jak strany prodávající, tak kupující. To vše pro vás rád zařídím. Příprava a podaní daňového přiznání je z mé strany samozřejmostí.

8. Finalizace obchodu 

Ve chvíli, kdy je obchod dokončený, nezbývá než se rozloučit a popřát vám vše dobré. V případě, že budete vy nebo vaši známí potřebovat v budoucnu moje služby, kontaktujte mě. Vždy mě potěší, když klienti využijí mých služeb opakovaně a doporučí mě své rodině či známým. 

Oslovilo vás, co dělám, kdo jsem, jak ke své práci a zároveň koníčku přistupuji? Neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi setkám. Výběr partnera ve světě nemovitostí je pouze na vás.