logo
M

Komerční nemovitosti

Hledáte sídlo vaší společnosti, potřebujete rozšířit svoji působnost a nemáte přehled o realitním trhu v Brně a okolí? Uvažujete o prodeji společnosti nebo naopak hledáte pouze kancelářské prostory? Jsem zde pro vás. Neváhejte mě kontaktovat. 

Prodej společností a firem

Prodej společností a firem

Rád vám zprostředkuji prodej vaši společnosti ať už jako celku, nebo pouze nemovitého majetku. Vše záleží na vašich požadavcích. Kontaktujte mě, domluvíme si osobní konzultaci a po nezbytném „due diligence“ můžeme nastavit správný prodej vaší společnosti. Osobní zkušenosti a kontakty jsou to nejcennější, co mohu nabídnout. 

Prodej komerčních              a kancelářských prostor

Máte na prodej prostory k podnikání a nevíte, na koho se v oboru obrátit? Jedná se o zařízení občanské vybavenosti, multifunkční dům, polikliniku nebo kanceláře?  Nezoufejte! Díky dlouholetým zkušenostem z realitního trhu vám mohu nabídnout širokou škálu kontaktů a realitních znalostí. Pomohu vaší nemovitosti najít toho správného kupce.

Prodej komerční a kancelářských prostor
Pronájem komerční a kancelářských prostor

Pronájem komerčních          a kancelářských prostor

Chybí vám prostor pro vaše zaměstnance, řešíte každodenní problém s pracovním místem, případně nemáte skladovací prostory? Aktuální pronajímatel vám nedokáže nabídnout jinou alternativu? Nezoufejte. Brněnský trh se stále rozšiřuje a díky komplexnímu přehledu vám mohu zpracovat analýzu vašich nových možností. 

Oslovilo vás, co dělám, kdo jsem, jak ke své práci a zároveň koníčku přistupuji? Neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi setkám. Výběr partnera ve světě nemovitostí je pouze na vás.