logo
M

Reality v době covidové

Březen 2021

Covidu se přizpůsobil celý svět. A co realitní trh? Drží krok s měnícím se světem kolem nás? Nové zprávy ze světa realit právě teď v novém článku.

Zprávy ze světa realit v době covidové

Covidu se přizpůsobil celý svět: oběd vám přiveze sympatická slečna na podpatcích, s trenérem v tabletu můžete vyklusávat v obýváku mezi fíkusy od tchýně a borec z Rohlíku vám s gothajem a pletýnkou vyťape až do 4.patra…🚶‍♂️😅

A co realitní trh? Drží krok s měnícím se světem kolem nás?🤔

Spousta lidí pracuje doma, a tak se firmy snaží své nevyužité prostory podpronajmout – svým subdodavatelům nebo obchod. partnerům. Znají se, domluví se, ušetří náklady 👍💸⬇️

Logistický segment nemovitostí jede na vlně e-commerce. A taky na obavě z Brexitu – firmy si vytvářejí dostatečné skladovací prostory.

A pak tu máme retailové parky – Češi prostě milují nákupy, Covid necovid. Vhodné uspořádání a malá koncentrace lidí z nich udělaly covidové šampiony.

24% českých domácností žije v nájmu. V Evropě je to o 11% víc. Půjdeme tímto směrem, vsadím 👞👞.

A kvízová otázka na konec: v čem podniká bývalý guvernér ČNB Tůma? No? Založil realitní fond.

Něco na těch nemovitostech bude, já to tvrdím pořád  ☝️🏢 Zprávy ze světa realit vám ještě horké doručí 🤔#roztocjohnko

Je něco, co by vás zajímalo nebo s čím potřebujete poradit? Klidně zavolejte…

Oslovilo vás, co dělám, kdo jsem, jak ke své práci a zároveň koníčku přistupuji? Neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi setkám. Výběr partnera ve světě nemovitostí je pouze na vás.

Kontaktujte mě!