logo
M

Realitní a rozšířená realita

Listopad 2022

Realitní trh stagnuje a ještě chvíli bude. Mrkněme, jak vypadá moje oblíbená rozšířená realita – je veselejší, inovativnější a podmanivější.

Inflace přes 18 %, hypotéky 6 %, kdo nemusí, nekupuje. Reálná realitní realita. Zato v realitě rozšířené je živo.

George Pinkava ze studia More.is.More pracuje na středověké gelokační mobilní hře fungující na principu rozšířené reality. Vyberete si husitskou družinu nebo můžete mít i svoji vlastní, setkáte se s celou plejádou postav a budete plnit úkoly. 

V Národním muzeu se mu podařilo virtuálně oživit plejtváka myšoka. Krásná práce ve sféře rozšířené reality. 💪👾

Borci v tomto studiu výborně zvládají technologii 3D skenování. V rámci rozšířené reality navrhli digitální rekonstrukci hradu Trosky. A novinka ☝️naskenovali Karlův most a jeho okolí. Super byznys. Reklamky a filmová studia zajásají… Natočíte cokoli, aniž byste se museli proplétat mezi turisty nebo prodat ledviny celé rodině za pronájem třeba toho Karlova mostu. V rámci rozšířené reality vám tihle borci s noblesou předvedou jízdu koňmo po mostě z doby Karla IV.

Čekám na tu realitní rozšířenou realitu…🤔🏙️ Já tohle umět, naskenoval bych si v 3D nejdřív svoje první 🚗 Jednak je to asi pro každého chlapa ❤️ záležitost a navíc za pár let ho prodám jako veterána 😄 Nic dalšího prvního bych teda už neskenoval.  Nestálo to za řeč, natož za skenování 😑

Je něco, co by vás zajímalo nebo s čím potřebujete poradit? Klidně zavolejte…

Oslovilo vás, co dělám, kdo jsem, jak ke své práci a zároveň koníčku přistupuji? Neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi setkám. Výběr partnera ve světě nemovitostí je pouze na vás.

Kontaktujte mě!