logo
M
Brno - venkov

Rozestavěný RD, pozemek u lesa, Kuřim – ul. Vrchlického

15 816 750 Kč

15 min do Brna, krásný výhled u lesa a tajuplná zahrada snů.

Pozitiva této nemovitosti jsou naprosto zřejmá: bydlení ve městě i u lesa a možnost vnitřního uspořádání domu dle vlastních představ. Extra bonus je parádní zahrada.

Hrubá třípodlažní stavba rodinného domu s dispozičním řešením 6+kk rozprostírající se na 2 podlažích, se zastavěnou plochou 137 m2 a zahradou 1138 m2 se nachází v klidné zástavbě u lesa v Kuřimi, na ul. Vrchlického.
Dům byl sice rozestavěn v 70. letech, má však platné stavební povolení. S ohledem na skutečně velmi zdařile koncipovanou dispozici domu lze směle pokračovat ve výstavbě. Projekt počítá s garážovým parkováním v 1.PP s tím, že před domem lze vybudovat několik dalších parkovacích stání. Dům je podsklepený.

Aktuální dispozice:
1.PP – garáž, 3 – 4 sklepní místnosti se spoustou úložného prostoru
1.NP – 1 pokoj + 1 prostorný obývací pokoj s možností vybudování terasy se vstupem na zahradu, kuchyně se spíží, koupelna, samostatné WC. Nabízí se i varianta rozdělení většího pokoje na 2.
2.NP – 4 pokoje, alternativně lze vybudovat šatnu z nejmenšího, koupelna, samostatné WC, 
neobytné podkroví

Nestává se často, aby dispozice několik desetiletí rozestavěné nemovitosti vyhovovala současným stavebním trendům. V tomto případě tomu tak skutečně je. Stačí domu vtisknout moderní nádech a osobitý design. Funkcionalismus by mu slušel. A sousedé nebudou věřit svým očím.

Prodejní cena nemovitosti je 15 816 750 Kč, včetně poplatků, včetně provize RK, včetně právního servisu.

Rádi byste se na cokoliv zeptali, nebo si domluvili prohlídku? Neváhejte mě kontaktovat.
KategorieRodinný dům
LokalitaKuřim
OkresBrno - venkov
velikost6+kk
Plocha užitná320 m2
Plocha pozemku1352 m2
ParkováníGaráž
VodaDálkový vodovod, Studna
Elektřina230 V
Odpadveřejná kanalizace

Oslovilo vás, co dělám, kdo jsem, jak ke své práci a zároveň koníčku přistupuji? Neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi setkám. Výběr partnera ve světě nemovitostí je pouze na vás.

Kontaktujte mě!