logo
M
Brno - venkov

Prodej velmi udržovaného RD 5+1, ul. Přibická- Vranovice

Prodáno

Toužíte-li po příjemném koloritu venkova se svými tradicemi, folklorem či vinnými sklípky a s výborným silničním i železničním spojením do Brna i Břeclavi, dovolujeme si vám představit nemovitost splňující veškerá tato vaše očekávání. Je zachovalá, nevšední a půvabná.

Ve Vranovicích, obci ležící v turisticky přitažlivé oblasti jižní Moravy, nabízíme ke koupi velmi příjemný a udržovaný dům o dispozičním řešení 5+1 s užitnou plochou 275m2. Tento zajímavý dvoupodlažní cihlový dům se sedlovou střechou z pálené tašky vás doslova nadchne svým zachovalým stavem a vkusným uspořádáním interiéru. V posledních letech prošel velmi zdařilou částečnou rekonstrukcí: vyměnila se okna, dům byl zateplen, vybudovala se nová koupelna i WC a byl pořízen nový plynový kotel.

Tato nemovitost skýtá možnost okamžitého nastěhování. Stávající obytnou dispozici lze však rozšířit o půdu a vybudovat dva podkrovní pokoje s koupelnou. Dům samozřejmě nepostrádá připojení na všechny IS – vodu, kanalizaci, plyn a elektřinu, má také kotel na tuhá paliva a je kompletně podsklepený.

Na pozemku se nacházejí 2 kopané studny a původní septik využitelný pro sběr dešťové vody. Rozsáhlá zahrada o CP 2.680m2 je koncipována jako odpočinková zóna postupně přecházející v zemědělskou část. Nalezneme zde hospodářská stavení, skleník, krecht na brambory a také několik desítek ovocných stromů nejrůznějších odrůd. Po celé zahradě je rozvedena voda a elektřina. Pozemek je přístupný kolem domu průjezdem pro osobní auta i těžší techniku a ze dvou dalších stran pozemku. Neopomenutelným aspektem této nemovitosti je možnost případné výstavby dalšího rodinného domu v zadní části parcely.

Jižní Morava ve své svěží kráse a dům samotný se zachovalým půvabem vás doslova nadchnou. Přijeďte se o tom přesvědčit. Pro více informací jsem vám plně k dispozici.

Prodejní cena nemovitosti je 8 497 660 Kč, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize RK, včetně právního servisu.

Rádi byste se na cokoliv zeptali, nebo si domluvili prohlídku? Neváhejte mě kontaktovat.
KategorieRodinný dům
LokalitaVranovice
OkresBrno - venkov
velikost5+1
Plocha užitná275 m2
Plocha pozemku2820 m2
ParkováníAno
VodaMístní zdroj, dálkový vodovod
Elektřina230 V, 400 V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové, ústřední tuhá paliva

Oslovilo vás, co dělám, kdo jsem, jak ke své práci a zároveň koníčku přistupuji? Neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi setkám. Výběr partnera ve světě nemovitostí je pouze na vás.

Kontaktujte mě!