logo
M
Rousínov

Prodej stávajícího RD s projektem, Rousínov

Prodáno

Hledáte zajímavou stavební parcelu pro stavbu rodinného domu v Rousínově? Jednu takovou vám rádi nabídneme ke koupi, a to dokonce se sofistikovaně zpracovaným projektem novostavby se stavebním povolením. Na parcele o CP 250m2 se aktuálně nachází původní rodinný dům, který je určený ke kompletní renovaci (demolici).

Projekt této novostavby zahrnuje všechny podstatné detaily kvalitní stavby, a to včetně maximálního využití skutečně každého metru. Dle vydaného stavebního povolení bude dům dispozičně řešený jako 5+kk s podlahovou plochou 204m2 a 2 parkovacími místy před domem. Parkování lze zastřešit, případě technicky pojmout i jako garážová stání. Za domem vznikne menší zahrada o velikosti cca 60m2. Dům má navržené dvě koupelny, technickou místnost sloužící jako zázemí pro technologie, vytápění či pračku se sušičkou. Každá ložnice bude disponovat samostatnou šatnou, kuchyně zase prostornou spíží. Dominantním prvkem této novostavby bude obývací pokoj s kuchyňským koutem s výstupem na terasu a zahradu.
Dům je navržený jako nízkoenergetický, vytápěný pomocí tepelného čerpadla. Budoucí majitel bude moci realizovat klimatizaci, rekuperaci a venkovní žaluzie.
Nestává se často, aby se na realitním trhu objevil projekt novostavby se stavebním povolením, který padne do oka se vším všudy. V tomto případě se tak stalo.

 

Prodejní cena nemovitosti je 2 998 600 Kč, včetně poplatků, včetně provize RK, včetně právního servisu.

Rádi byste se na cokoliv zeptali, nebo si domluvili prohlídku? Neváhejte mě kontaktovat.
KategorieRodinný dům
LokalitaRousínovec
OkresRousínov
velikost5+kk
Plocha užitná204 m2
Plocha pozemku250 m2
Parkování2x
VodaDálkový vodovod
Elektřina230 V, 400 V
OdpadVeřejná kanalizaceze
TopeníJiné, podlahové

Oslovilo vás, co dělám, kdo jsem, jak ke své práci a zároveň koníčku přistupuji? Neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi setkám. Výběr partnera ve světě nemovitostí je pouze na vás.

Kontaktujte mě!