logo
M
Třebíč

Prodej RD 5+kk o CP 740 m2 s dvojgaráží, Ptáčov – Třebíč

7 997 500 Kč

Nabízíme k prodeji rodinný dům 5+kk s průjezdnou dvojgaráží (34m2), který se nachází na pozemku o CP 740m2. Užitná plocha domu ve všech patrech čítá 317m2. Jedná se o kompletně podsklepenou (93m2) stavbu z roku 2007(kolaudace 2008).

Samotný dům je koncipován jako zateplená dřevostavba. Na dvou obytných patrech se nacházejí 4 samostatné pokoje, dvě koupelny, samostatné WC, šatna. Hlavní část domu tvoří obývací pokoj se vstupem na terasu/zahradu, propojený s jídelnou a kuchyňským koutem. Obě patra tak tvoří celkovou podlahovou plochu 203m2.

Zahrada s ovocnými stromy slouží jak k odpočinku, tak i k pěstování zeleniny. Na zahradě se nachází vrtaná studna (cca 30 metrů hloubky), která zásobuje jak zahradu, tak i samotný dům. Zahrada disponuje systémem závlah včetně sprinklerů.

Dům je napojený na elektřinu a obecní vodovod, plynovodní přípojka je připravená ve sklepě. Odpadní vody jsou řešeny ČOV s přepadem do retenční nádrže a voda je využívána opět pro zahradní účely. Zdroj vytápění je řešený teplovodním krbem, napojenými na akumulační nádrž. Ta zajišťuje teplo i v době, kdy se netopí v krbu a také ohřívá TUV. V nádrži jsou instalovány topné spirály, které umožňují vytápění objektu bez nutnosti topit krbem. Vše je napojeno na podlahové topení v kombinaci s radiátory. Okna jsou plastová dvojskla a během léta nový majitel ocení instalované rolety na oknech směřovaných na jižní stranu.

Jedná se o velice dobře řešený, prostorný dům, vhodný pro rodinné bydlení. Výhodou domu jsou velice nízké náklady na provoz, a to díky dobrým tepelně izolačním vlastnostem v kombinaci s využitím vody ze studny a se zdrojem vytápění. Nachází se na kraji obce Ptáčov nedaleko Třebíče a výhledy do okolní krajiny vás skutečně okouzlí.

Prodejní cena nemovitosti je 7 997 500 Kč

Rádi byste se na cokoliv zeptali, nebo si domluvili prohlídku? Neváhejte mě kontaktovat.
KategorieRodinný dům
LokalitaPtáčov
OkresTřebíč
velikost5+kk
Plocha užitná317 m2
Plocha pozemku740 m2
ParkováníDvojgaráž
TerasaAno
VodaDálkový vodovod, Studna
Elektřina230 V, 400 V
OdpadČOV pro celý objekt
TopeníÚstřední tuhá paliva, Podlahové

Oslovilo vás, co dělám, kdo jsem, jak ke své práci a zároveň koníčku přistupuji? Neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi setkám. Výběr partnera ve světě nemovitostí je pouze na vás.

Kontaktujte mě!