logo
M
Lipůvka

Prodej novostavby RD o CP 193m2, Lipůvka

18 390 000 Kč

Obec Lipůvka se pyšní výsostným geografickým postavením. Když se vydáte na východ, dorazíte k Moravskému krasu proslulému svými jeskyněmi a krasovými útvary, včetně propasti Macocha. Pojedete-li na západ, zavítáte přímo do náruče pahorkaté Vysočiny. Oběma směry se můžete směle vydat na kole a světové strany každý týden střídat.

Nevšední novostavbu z r. 2023 s dispozicí 5+kk o CP 194m2 v této obci zřetelně definuje čistý stavební styl a prémiová kvalita. Je kompletně vybavený vestavěným nábytkem.

Celý dům je prosycen světlem, designové pojetí celého domu je znát na každém detailu, koupelnu a 2 wc nevyjímaje. Ze všech pokojů v patře vstoupíte na prostornou terasu s panoramatickým výhledem do okolí.

U všech hliníkových oken s trojsklem jsou nainstalovány předokenní žaluzie, v celém domě je vybudována příprava pro klimatizaci a podlahové vytápění.

Komfortní technické zázemí skýtá místnost s pračkou a sušičkou i zahradní sklad jako součást domu. Za garáží se nachází další technická místnost s plynovým kotlem.

Současné otevřené parkovací stání s wallboxem lze stavebně uzavřít garážovými vraty, před domem mohou parkovat další 2 auta. Systém Jablotron zajistí ochranu domu v době vaší nepřítomnosti.

Zahrada osázená rostlinami a keři se zabudovanou závlahou a retenční nádrží obklopuje dům a dotváří klidné relaxační zázemí.

Nevšední pomyslná třešnička na dortu-luxusní kuchyně se spotřebiči De Dietrich s obklady, na nichž původní majitel skutečně nešetřil. Na první pohled i na ten druhý.

Skutečně krásný dům.
V Lipůvce.

 

Prodejní cena nemovitosti je 18 390 000 Kč, včetně poplatků, včetně provize RK, včetně právního servisu.

Rádi byste se na cokoliv zeptali, nebo si domluvili prohlídku? Neváhejte mě kontaktovat.
KategorieRodinný dům
LokalitaLipůvka
OkresLipůvka
velikost5+kk
Plocha užitná146 m2
Plocha pozemku523 m2
Parkování1 garáž
Terasa47 m2
VodaDálkový vodovod
Elektřina230 V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové, Podlahové

Oslovilo vás, co dělám, kdo jsem, jak ke své práci a zároveň koníčku přistupuji? Neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi setkám. Výběr partnera ve světě nemovitostí je pouze na vás.

Kontaktujte mě!