logo
M
Brno - venkov

Prodej hrubé stavby RD, Ořechov

Prodáno

Nabízíme k prodeji hrubou stavbu dvoupodlažního nízkoenergetického rodinného domu rozkládajícího se na pozemku o výměře 415 m2 na jižním svahu v klidné okrajové části obce Ořechov. Zastavěná plocha domu činí 123 m2, podlahová plocha skýtá komfortních 246 m2 s dispozicí 5+kk. Dům je postaven z monolitického systému Velox, jenž vyniká skvělými tepelně-izolačními vlastnostmi, vysokou akustickou neprůzvučností, výbornou pevností a dlouholetou životností.

V domě jsou instalovány nízkoenergetické posuvné a francouzské balkonové dveře s izolačními trojskly, kterými disponují i okna orientovaná zejména na jihozápadní stranu.

Bezpečnost vstupu do domu zajišťují moderní a vkusné hliníkové vchodové dveře, jež dopřejí novému majiteli komfort a bezpečnost v podobě možnosti otevírání otiskem prstu. Dům disponuje parkovacím místem na pozemku. Jelikož je obklopen ochranným pásmem (200 m), okolní krajina před domem nebude moci být zastavěna.

Velmi doporučujeme prohlídku, jedná se o výjimečnou nabídku s možností finalizace stavby dle vlastních představ. Rádi Vám zajistíme dokončení stavby na klíč a pomůžeme s financováním.

 

Prodejní cena nemovitosti je 10 490 000 Kč, včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu.

Rádi byste se na cokoliv zeptali, nebo si domluvili prohlídku? Neváhejte mě kontaktovat.
KategorieRodinný dům
LokalitaOřechov
OkresBrno - venkov
velikost5+kk
Plocha užitná246 m2
Plocha pozemku415 m2
ParkováníAno
Terasa40
VodaDálkový vodovod
Elektřina230 V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední elektrické

Oslovilo vás, co dělám, kdo jsem, jak ke své práci a zároveň koníčku přistupuji? Neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi setkám. Výběr partnera ve světě nemovitostí je pouze na vás.

Kontaktujte mě!