logo
M
Brno - město

Prodej bytu 3+kk Havlenova

Prodáno

Jedná se o byt v OV 3+kk s podlahovou plochou 42,5 m2, která sama o sobě není nijak oslnivé číslo, dokud byt nevidíte na vlastní oči. Nachází se v 4NP (poslední vystavěné patro) cihlového domu z let 1936/1937 na ul. Havlenova, Brno – Štýřice. Z bytu je výhled na Špilberk a Petrov.

Byt prošel velmi důkladnou generální rekonstrukcí v 2018. Velký důraz byl kladen na použité kvalitní a nadčasové materiály. Veškerou projektovou dokumentaci je možné předložit k nahlédnutí.

Byt nepotřebuje absolutně žádné investice. Celý byt je na elektřinu a měsíční výdaje jsou cca 1450 Kč. Fond oprav je nízký a do domu je přiveden internet od UPC (Vodafone).

Veškerý nábytek je vyroben na míru a je součástí prodeje. Podlahová plocha bytu byla maximalizována umístěním úložných prostorů ke stropu a mnoha dalšími chytrými řešeními. Volná plocha je 25m2.

V bytě byla změněna dispozice z 2+1 na 3+kk a nový pokoj slouží nyní jako pracovna a modulární řešení nabízí i možnost pokoje pro hosty nebo plánovaný dětský pokoj. Obytná místnost s kuchyní a ložnice je orientovaná do ulice, koupelna, předsíň a pokoj do klidného vnitrobloku se zahradou patřící k domu. K bytu náleží nově vystavěný sklep o CP 4.5m2.

Dům je v udržovaném stavu (nová fasáda, rozvody vody) s plánovanými investicemi do zabezpečení a zvýšení komfortu ve společných částech domu a zahrady. Dům má zděné pavlače, které slouží k posezení a trávení volného času. Pokud hledáte originální byt, nad kterým žasne každý, kdo do něj vkročí, tak jste ho právě našli. Doporučuje prohlídku bytu.

 

Prodejní cena nemovitosti je 4 690 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu.

Rádi byste se na cokoliv zeptali, nebo si domluvili prohlídku? Neváhejte mě kontaktovat.
KategorieByt
LokalitaBrno - Štýřice
OkresBrno - město
velikost3+kk
Plocha užitná47 m2
VodaDálkový dodovod
Elektřina230V
TopeníÚstřední elektrické

Oslovilo vás, co dělám, kdo jsem, jak ke své práci a zároveň koníčku přistupuji? Neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi setkám. Výběr partnera ve světě nemovitostí je pouze na vás.

Kontaktujte mě!