logo
M
Brno - město

Prodej bytu 2+1 s balkonem po rekonstrukci, Brno – ul. Hlinky

5 745 000 Kč

Masarykova univerzita nedaleko, Veletrhy přímo před nosem. Pokud hodláte investovat do bytu vhodného k pronájmu či hledáte startovací byt, čtete ten správný inzerát.

Byt 2+1 o CP 55m2 po celkové rekonstrukci v 5.p/5p  domu s výtahem na ul. Hlinky je přesně ten typ bytu, který pronajmete studentům anebo v něm zahájíte se svojí drahou polovičkou společnou cestu životem. Orientaci do vnitrobloku lze právem považovat za nespornou výhodu tohoto bytu. Přidáme-li do výčtu pozitiv zděné jádro, novou koupelnu a samostatné WC, vyměněné el. rozvody, renovované parkety a nové interiérové dveře, sklep a kolárnu/kočárkárnu v domě, můžeme směle hovořit o neodolatelné realitní nabídce.

Dům byl částečně revitalizován, a to především okna, výtah, stupačky, vchodové dveře. SVJ není zadlužené. Je to zkrátka byt s výbornou dispozicí a v parádní lokalitě.

Prodejní cena nemovitosti je 5 745 000 Kč, včetně poplatků, včetně provize RK, včetně právního servisu.

Rádi byste se na cokoliv zeptali, nebo si domluvili prohlídku? Neváhejte mě kontaktovat.
KategorieByt
LokalitaHlinky
OkresBrno - město
velikost2+1
Plocha užitná57 m2
Terasabalkon
Vodadálkový vodovod
Elektřina230 V
OdpadVeřejná kanalizaceosti
Topeníústřední dálkové

Oslovilo vás, co dělám, kdo jsem, jak ke své práci a zároveň koníčku přistupuji? Neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi setkám. Výběr partnera ve světě nemovitostí je pouze na vás.

Kontaktujte mě!