logo
M
Brno

Atmosféra prvorepublikové bytu 3+1, Brno – ul. Nerudova

Prodáno

Zelení Björnsonova sadu se budete kochat ze zimní zahrady, na tramvajovou zastávku nemusíte házet kamenem, je hned u domu, a k bytu vás vyveze stylový prvorepublikový výtah. Zkrátka byt pro fajnšmekry, ale i pro ty, kterým vyhovuje kouzlo širšího centra Brna.

Prostorný a prosluněný byt 3+1 ve 4.NP/7NP na ulici Nerudova v Brně včetně sklepa.

Na 134 m2 se před vámi rozprostře prvorepubliková atmosféra domu, který navrhl věhlasný architekt Jindřich Kumpošt. Lakonicky řečeno – stojíte a zíráte.
Na 4 prostorné pokoje (2 neprůchozí) o velikostech 23,80 m2, 22,60 m2, 26,50 m2 a 12,70 m2, komoru a kuchyň (11,80 m2), koupelnu a samostatné WC. Byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem.

Okolní ulice umožňují rezidenční parkování, případně lze parkovat v nedalekých podzemních garážích Moravské zemské knihovny.

Výtah, atmosféra, stylové parkety. A výhled. Nekoukáte nikomu do oken, ale na ikonický brněnský Rohlík (budova Univerzity obrany) a do parku. Tento byt vlastně nepotřebuje v popisku žádná adjektiva, jsou zbytečná.

Prodejní cena nemovitosti je 10 881 150 Kč, včetně poplatků, včetně provize RK, včetně právního servisu.

Rádi byste se na cokoliv zeptali, nebo si domluvili prohlídku? Neváhejte mě kontaktovat.
KategorieByt
LokalitaVeveří
OkresBrno
velikost3+1
Plocha užitná151 m2
TerasaBalkon, lodžie
VodaDálkový vodovod
Elektřina230 V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové

Oslovilo vás, co dělám, kdo jsem, jak ke své práci a zároveň koníčku přistupuji? Neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi setkám. Výběr partnera ve světě nemovitostí je pouze na vás.

Kontaktujte mě!