logo
M
Brno - město

Prodej slunného bytu 4+kk s lodžií a sklepem, Brno – ul. Hvozdecká

9 397 035 Kč

Za dveřmi tohoto bytu v brněnské části Bystrc nedaleko přehrady na vás dýchne svěží atmosféra pohody a klidu. Podmanivému kouzlu velmi příjemného 4+kk bytu s terasou o CP 93m2 ve 4.np/5np v domě z r. 2007 s výtahem podlehnete, jakmile se ocitnete v jeho centrální chodbě. Vedou odtud dveře do jednotlivých prostorných pokojů. Slunný obývací pokoj situovaný na jih včetně terasy skýtá skutečně velkorysý prostor pro žití, ložnice na sever stín nezbytný pro komfortní spánek. Součástí WC je ukládací prostor, kde byl původně bidet. Vývod vody lze tedy využít pro pračku a sušičku. Pračka je nyní součástí prostorné koupelny.

K dalším pozitivům, jimiž tento byt vrchovatě oplývá, patří sklep o CP 3m2, nízké náklady na bydlení, nezadlužené SVJ, kočárkárna, kolárna a sušárna. Za domem je situována vnitrobloková zahrádka, kterou mohou využít obyvatelé domu. Ačkoliv je byt v původním stavu, jeho promyšlená dispozice, pečlivě navržené ukládací prostory a nevšední atmosféra vás jen utvrdí v tom, že tady chcete žít.

Prodejní cena nemovitosti je 9 397 035 Kč, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize RK, včetně právního servisu.

Rádi byste se na cokoliv zeptali, nebo si domluvili prohlídku? Neváhejte mě kontaktovat.
KategorieByt
LokalitaBystrc
OkresBrno - město
velikost4+kk
Plocha užitná93 m2
TerasaLodžie
VodaDálkový vodovod
Elektřina230 V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové

Oslovilo vás, co dělám, kdo jsem, jak ke své práci a zároveň koníčku přistupuji? Neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi setkám. Výběr partnera ve světě nemovitostí je pouze na vás.

Kontaktujte mě!