logo
M
Brno - město

Prodej prostorného řadového domu s garáží a zahradou, ul. Příkrá – Brno

20 847 000 Kč

Dovolujeme si vám tímto nabídnout k prodeji řadový rodinný dům o CP 356m2 ve vyhledávané lokalitě Brno – Žabovřesky ve velmi klidné ulici v blízkosti lesa. Tento dům vás mimo jiné okouzlí neskutečnými výhledy na Brno ze všech pokojů, krásná zahrada skýtá příjemný výhled do zeleně. Dům prošel částečnou rekonstrukcí, v jejímž rámci byla vyměněna okna, garážová vrata, zateplena fasáda a rekonstruovaná střech. V rámci interiéru proběhla zdařilá rekonstrukce bytové jednotky v 2.NP.

Nemovitost je tvořena třemi obytnými patry a je kompletně podsklepena. Dispozice domu je momentálně 3+kk v přízemí, 2+1 v 1.NP a 3+1 v 2.NP, v suterénu prostorná garáž, sklepy, dílna a zahradní místnost s krbem a sauna. Pro další auto možnost parkování na nájezdu před domem.

CP pozemku je 500 m2, ZP domu je 98 m2, celková podlahová plocha všech pater včetně suterénu, garáží a sklepů činní 356 m2. Samotná zahrada za domem má rozlohu 358m2.

Nemovitost je cihlová, zateplená, vytápěna centrálně plynovým kotlem, který je umístěný v přízemí domu. Nemovitost je napojena na všechny inženýrské sítě. K dispozici mají majitelé projektovou dokumentaci. Nemovitost není zatížena žádným břemenem ani zástavním právem. K nestěhování je poměrně rychle po dohodě s majiteli. Velice doporučujeme prohlídku této nemovitosti.

Dům je vhodný pro rodinné bydlení, lze jej stavebně uchopit jako sídlo společnosti či vybudovat tři samostatné bytové jednotky. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost a les. Velmi rádi vám poskytneme doplňující info, neváhejte se na nás s důvěrou obrátit.

Prodejní cena nemovitosti je 20 847 000 Kč, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize RK, včetně právního servisu.

Rádi byste se na cokoliv zeptali, nebo si domluvili prohlídku? Neváhejte mě kontaktovat.
KategorieRodinný dům
LokalitaŽabovřesky
OkresBrno - město
velikost7+kk
Plocha užitná356 m2
Plocha pozemku500 m2
ParkováníGaráž
TerasaAno
VodaDálkový vodovod
Elektřina230 V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové

Oslovilo vás, co dělám, kdo jsem, jak ke své práci a zároveň koníčku přistupuji? Neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi setkám. Výběr partnera ve světě nemovitostí je pouze na vás.

Kontaktujte mě!